کاشت ناخن پودری مناسب چه افرادی است؟

ناخن های پودری مواردی هستند که با یک پودر اکریلیک ساخته می شوند به عبارت ساده تر، ناخن های پودری ترکیبی از پودر و لیکویید هستند که به یک خمیر مایع تبدیل می شوند و با قلم مو روی ناخن های شما شکل می گیرند و سپس خشک می شوند. جهت آموزش کاشت ناخن شما باید بدانید که این نوع کاشت ناخن برای چه افرادی مناسب و نامناسب می باشد.

کاشت ناخن پودری

در این روش تیپ یا ناخن مصنوعی را از نیمه ناخن می‌چسبانند و آن را تا اندازه دلخواه کوتاه می‌کنند. سطح ناخن را به مواد ضد قارچ آغشته کرده و بعد پودر کاشت که همان مواد دندانپزشکی است را به ناخن زده و با سوهان برقی به ناخن شکل می‌دهند. بهترین نوع کاشت ناخن، کاشت ناخن پودری است. این روش نیاز به سوهان کشی دقیق و حرفه‌ای جهت یکسان کردن هر 10 انگشت دست دارد.  راه های انجام کاشت ناخن پودری می تواند از طریق تیپ یا فرمرباشد. تیپ ها فرم های مختلفی دارند که به ناخن می چسبند. آنها قابل برش و پر کردن هستند و مکمل استفاده از محصولات ناخن های اکریلیک یا ژل هستند.  در روش دیگر فرمر دقیقاً زیر ناخن قرار گرفته و می چسبد و شکل خمیده ای دارد که روی این قالب شکل ناخنساخته می شود. این روش به مهارت بیشتری نیاز دارد نسبت به وقتی که  فقط از تیپ استفاده کنید زیرا در این روش مستقیماً از طریق فرمر یک ناخن مصنوعی بر روی ناخن زده می شود، از این رو ناخن های پودری، ناخن های مجسمه ای هم نامگذاری می شوند.

 روش کاشت ناخن پودری به چه کسانی توصیه می‌شود

بهترین روش کاشت ناخن، روش کاشت ناخن پودری است. این روش نیاز به زمان کافی و حوصله بالا دارد. در هر بار ترمیم ناخن به روش کاشت ناخن پودری نیاز به یک ساعت زمان برای سوهان کشی دقیق هر ده انگشت است. بنابراین روش کاشت پودری برای کسانی که نمی‌توانند زمان لازم را صرف کنند و حوصله سوهان کشیدن ندارند توصیه نمی‌شود .