تاثیر ضد قارچ در کاشت ناخن

اضافه کردن ناخن های مصنوعی، روی ناخن های طبیعی دست و پا، کاشت ناخن نام دارد. چنین کاری با روش های مختلفی انجام می شود از جمله، اکریلیکی، ژله ای، پودری، میکس

ضد قارچ قبل از کاشت ناخن:
قبل از فرایند کاشت ناخن، باید یک سری زیر ساخت ها ایجاد شوند، تا کاشت ناخن به نحو مطلوبی انجام شود. چرا که کاشت ناخن تا مدت ها باعث می شود که ناخن شما در زیر یک سری مواد شیمیایی دفن شود. بنابراین باید قبل از اقدام به کاشت ناخن، مراحل چربی زدایی و پاکسازی مواد قارچی انجام گیرد.

مواد ضد قارچی که در کاشت ناخن از آن ها استفاده می شود، به چسبندگی ناخن مصنوعی، خشک کردن و حذف هر نوع چربی از سطح ناخن کمک می کند. این مواد همچنین برای آماده سازی ناخن جهت کاشت و تثبیت رنگ روی ناخن به مدت طولانی، نیز مفید هستند. سعی کنید در کاشت ناخن از ضد قارچ های فاقد اسید استفاده کنید تا به صدف ناخن آسیبی نرسد .

کاشت ناخن اکریلیکی
این نوع کاشت ناخن، از شیوه های رایج کاشت محسوب می شود که سال هاست محبوبیت فراوانی بین خانم ها دارد. این نوع ناخن با استفاده از ترکیب یک مایع مونومر و پودر پلیمر انجام می شود، که با قرار گرفتن در هوای محیط سفت و سخت شده و شبیه ناخن طبیعی به نظر می رسد. بعد از قرار گیری ناخن مصنوعی روی مواد اکریلیکی می توان از مواد براق کننده برای زیباتر دیده شدن ناخن کاشت شده استفاده کرد. هزینه ی کاشت این نوع ناخن نسبت به انواع دیگر کمتر است اما ممکن است برخی از افراد به مواد این نوع کاشت حساسیت نشان دهند. به دلیل اینکه در این نوع کاشت، ممکن است صدف ناخن دچار آسیب شود، زمینه برای رشد مواد قارچی فراهم می شود. همچنین انعطاف این نوع ناخن ها بسیار کم است. کاشت اکریلیکی در هوای آزاد خشک می شود و در صورت آسیب دیدن می توان به راحتی با قرار دادن در آستون، ناخن را از دست جدا کرد.

در مطالب بعدی در مورد سایر روش های کاشت صحبت خواهیم کرد ...