طراحی ناخن جدید و جذاب

طراحی ناخن همیشه جزو جذاب ترین کارها برای خانم ها و به خصوص نوعروسان می باشد و برای این کار سراغ ایده های طراحی ناخن به روش های مختلف می روند. لاک زذن نیز همانند کار های دیگر اگر اصولی پیش برود بسیار زیبا تر میشود لاک زدن چند اصول ساده دارد و طراحی روی ناخن نیز در چند تکنیک ساده خلاصه میشود. برای داشتن ناخن های زیبا و جذاب از روش های مانیکور و پدیکور ناخن و لاک زدن و طراحی ناخن استفاده میشود.

داشتن خلاقیت و مهارت در هنگام طراحی کردن ناخن ها یکی از مهم ترین بخش های کار دیزاین ناخن است بنابراین بهتر است شما برای طراحی کردن ناخن های کوتاه و بلند خلاقیت و مهارت لازم را داشته باشید.

توجه داشته باشید که برای دیزاین ناخن ها به صورت ساده بهتر است از رنگ لاک مناسب و زیبایی استفاده نمایید تا طرح لاک ناخن های شما جذاب تر به نظر برسند. برای دیزاین ناخن ها به صورت ساده می توانید از دو یا چند رنگ لاک به صورت ترکیبی روی سطح ناخن هایتان استفاده نمایید همچنین می توانید طراحی ناخن هایتان را به صورت تک رنگ انجام دهید. طراحی ناخن ها به صورت سایه روشن نیز یکی دیگر از انواع ایده های خلاقانه و کاربردی است که امروزه اغلب خانم ها از این مدل دیزاین ها برای مهمانی ها و مجالس مختلف استفاده می کنند.

طراحی ناخن جدید و جذاب:

طراحی ناخن و رنگ لاک پایه باید مناسب با لباس و رنگ پوست باشد و همچنین برای طراحی ناخن ها باید متناسب با محیط تصمیم بگیرید مثلا لاک های بی حال و ساده شاید برای عروسی مناسب نباشند و رنگ های جیغ با مکان های عمومی مطابقت ندارد. رنگ پوست و رنگ لباس در جذاب تر دیده شدن رنگ لاک و طرح ناخن تاثیر زیادی دارند پس در انتخاب رنگ لاک و طرح ناخن به این نکات توجه کنید. در این مقاله مدل های جذابی از طرح ناخن جدید آورده شده است که میتوانید با دیدن این مدل ها خلاقیتتان را در طراحی ناخن افزایش دهید. بعضی از طراحی ها را به دست خودمان انجام نمیشودو نیاز است که برای این قیبل مدل ها از طرح ناخن امده استفاده کرد و یا مدل را پیش ارایشگر خود برده و از او بخواهید که آن مدل را بر روی ناخن هایتان اجرا کند .