آموزش کاشت ناخن

آموزش کاشت ناخن ، امروزه جز یکی از عوامل بسیار رایج در بین علاقمندان به آرایش و زیبایی می باشد . درواقع آموزش کاشت ناخن ، یکی از کارهایی است که علاوه بر منبع درآمد زایی آن برای افراد علاقمند ، مناسب است .

  • اگر به دنبال بهترین مرکز کاشت ناخن در تهران می گردید...
  • اگر به دنبال کاشت و طراحی ناخن با بهترین مواد موجود و آنتی باکتریال می گردید...
  • اگر به دنبال آموزش کاشت ناخن و آموزش طراحی ناخن می گردید...

آکادمی تخصصی آموزش کاشت ناخن شیدا بیوتی با برگزاری انواع دوره های تخصصی آموزش کاشت ناخن و یا طراحی ناخن تاکنون صدها آرایشگر را روانه بازار کار نموده است . شما نیز اگر تمایل به راه اندازی کسب و کاری تخصصی و پرسود دارید کافیست در یکی از دوره های تخصصی کاشت ناخن شرکت نموده و علاوه بر یادگیری اصول تخصصی کاشت ناخن، با جدیدترین روش های کاشت ناخن اعم از جدیدترین موارد کاشت ناخن , شناخت عوارض کاشت ناخن غیر استاندارد , استفاده از ابزار حرفه ای کاشت ناخن , مشاهده جدیدترین طرح های طراحی ناخن .... آشنا شوید.

امروزه داشتن ناخن های بلند و مرتب، باعث زیباتر شدن دست ها و همینطور پا شده که به همین دلیل، کاشت ناخن امروزه بین خانم ها رواج بیشتری پیدا کرده است. سه روش اصلی برای کاشت ناخن وجود دارد، که هر کدام مزایای خاص خود را دارند. این سه روش شامل کاشت ناخن پودری، ژله ای و قالبی می باشد. کاشت ناخن هم به زیبایی دست ها، کمک می کند هم به کسانی که ناخن های شکننده دارند و یا ناخن هایشان دارای انحراف است، کمک می کند تا ناخن هایشان را تقویت کرده و شکل ظاهری همه ناخن ها را بهتر نمایند. بنابراین همیشه مورد توجه افراد می باشد.

می توان با یادگیری اصول و فنون کاشت ، ترمیم و نگه داری از ناخن ، نه تنها از خروجی قابل توجهی که به منظور دستیابی به این پدیده صرف می شود جلوگیری کرده ، بلکه می توانیم از این تهدید فرصتی ساخته و از آن به عنوان منبعی برای کسب درآمد استفاده کنیم . این عضو بی حس بدن که از دیرباز یکی از زمینه های عرضه زیبایی بانوان بوده است ، در حال حاضر دارای چنین گستردگی و تنوعی در مدل های سوهان کشی ، تزئین ، کاشت و گریم خود می باشد که سبب شده است تا فردی در حسرت استفاده از آن ها نمانده و محدودیاتی همچون شرح فعالیت روزانه (مثلاً کارمندانی که ناخن بلند مانع تایپ کردنشان بوده و یا بانوان خانه داری که بواسطه تماس فراوان با آب در زمان شستشوی ، محدودیتی بزرگ در استفاده گونه های خاصی از این محصولات را دارند) ، حساسیت به ماده ای خاص و یا عدم تمایل به جلب توجه ناخنهایشان مانعی بر سر راه حصول زیبایی آن ها نباشد .

مواد لازم برای کاشت ناخن :

  • فیبر
  • پرایمر قلمی
  • زد قارچ
  • محلول فیکس
  • پد
  • قلم مخصوص دستگاه Uv

نکته مهم در مورد " کاشت ناخن" :

دلایل پیدایش قارچهای زیر ناخن پس از کاشت ، هواگرفتگی پس از کاشت، زرد شدن ناخن و جنس مواد و مقدار لیکویید مصرفی و ..... همگی از عوارض کاشت ناخن غیر استاندارد و یا استفاده از مواد یا ابزار غیراستاندارد و غیر بهداشتی هستند . 

دوره ی آموزش کاشت ناخن

در دوره ی آموزش کاشت ناخن، هنرجو ابتدا با روش های حفظ بهداشت ناخن آشنا می شود. از آنجایی که در کاشت ناخن باید در ابتدا ناخن مشتری ها با استفاده از سوهان تراشیده شود، یادگیری و اعمال موارد بهداشتی از اهمیت زیادی برخوردار است. برای جلوگیری از ایجاد بیماری، ضروری است که پس از سوهان کشی، حتما از مواد ضد قارچ استفاده شده تا از ایجاد بیماری های قارچی در این نقاط جلوگیری شود. علاوه بر آن، با توجه به اینکه ابزار کاشت ناخن با پوست (و در صورت زخم شدن با خون) در ارتباط هستند، حتما باید تمام ابزار استفاده شده ضدعفونی شده و ترجیحا از دستگاه اتوکلاو استفاده شود. در دوره ی کاشت ناخن شیدا بیوتی، تمامی موارد بهداشتی و نحوه جلوگیری از ایجاد قارچ پس از سوهان کشی و همچنین نحوه ضدعفونی کردن ابزار به هنرجو آموزش داده می شود. در مرحله عملی: هنرجو روش های کاشت ناخن، مزیت های هر روش، تفاوت های آن ها، نحوه سوهان کشی و حرکت صحیح دست به هنگام سوهان کشی، میزان فشار مناسب و نحوه حرکت دست ها در گوشه های ناخن ها را طی دوره ی عملی کاشت ناخن، به صورت کامل آموزش می بیند. در مرحله آخر، تمامی نکات جهت نگهداری ناخن های کاشت شده و مدت زمان مناسب برای انجام ترمیم ناخن و ... به هنرجو آموزش داده می شود.